Змішувач Haiba Dario 004 HB0856
Фото 4 |
Haiba Dario 004 HB0856 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 004 HB0856
Усі ціни 18 →Cмеситель для кухни однорычажный HAIBA DARIO 004 хром латунь HB0856 | 930 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba DARIO 004 (HB0856) | 930 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DARIO 004 HB0856 | 930 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba DARIO 004 (HB0856) | 930 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DARIO 004 (HB0856) | 930 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →