Змішувач Haiba Mars 005 HB0883
Haiba Mars 005 HB0883 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 005 HB0883
Усі ціни 11 →Haiba Кухонный смеситель Haiba Mars 005 (HB0883) | 1 906 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MARS 005 (HB0883) | 1 906 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Mars 005 (Hb0883) | 1 906 грн. |
Настінний змішувач для кухні HAIBA MARS 005 (ST3124) | 1 906 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Mars 005 (HB0883) | 1 906 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →