Змішувач Zerix Kub-001 ZX3164
Zerix Kub-001 ZX3164 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Kub-001 ZX3164
Усі ціни 17 →Змішувач для умивальника із високим виливом ZERIX KUB-001-High чорний нерж | 1 191 грн. |
Змішувач для раковини ZERIX KUB-001 BLACK ZX4703 | 788 грн. |
Змішувач для умивальника Zerix KUB-001 BLACK (ZX4703) | 788 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX KUB-001 BLACK (Z | 788 грн. |
Змішувач для раковини Zerix KUB-001-High (ZX4845) ZX4845 | 1 008 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →