Змішувач Haiba Zeus 143 HB0423
Haiba Zeus 143 HB0423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 143 HB0423
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA ZEUS 143 хром ла | 1 976 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ZEON 143 (HB0423) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ZEUS 143 (HB0423) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ZEON 143 (HB0423) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA ZEUS 143 | 1 976 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →