Змішувач Haiba Smes 143 HB0368
Haiba Smes 143 HB0368 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Smes 143 HB0368
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA SMES 143 хром ла | 1 976 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba SMES 143 (HB0368) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba SMES 143 (HB0368) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA SMES 143 | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba SMES 143 (HB0368) | 1 976 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →