Змішувач Haiba Smes 271 HB0372
Haiba Smes 271 HB0372 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Smes 271 HB0372
Усі ціни 24 →Змішувач на кухню двовентильний HAIBA Smes хром латунь HB0373 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba SMES 271 HB0372 | 964 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba SMES 271 (HB0373) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba SMES 271 (HB0372) | 964 грн. |
Змішувач для кухні Haiba SMES 271 (HB0373) | 1 033 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →