Змішувач Haiba Zeus 271 HB0429
Haiba Zeus 271 HB0429 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 271 HB0429
Усі ціни 31 →Кран на кухню двозахватний HAIBA Zeus хром латунь HB0430 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 271 (HB0430) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba Zeus Chr-271 | 1 005 грн. |
Змішувач HAIBA для кухні ZEUS 271 nut HB0430 | 875 грн. |
Кран на кухню двозахватний HAIBA Zeus хром латунь HB0428 | 1 005 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →