Змішувач Haiba Vilta 142 HB0383
Haiba Vilta 142 HB0383 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Vilta 142 HB0383
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної двовентильний із коротким виливом HAIBA VILTA 142 хром | 1 733 грн. |
Змішувач для ванни Haiba VILTA 142 (HB0383) | 1 733 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba VILTA 142 (HB0383) | 1 733 грн. |
Змішувач для ванни Haiba VILTA 142 (HB0383) | 1 733 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Vilta 142 (Hb0383) | 1 733 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →