Змішувач Haiba Xide 006 Euro HB0401
Haiba Xide 006 Euro HB0401 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Xide 006 Euro HB0401
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA XIDE 006 хром ла | 2 301 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba XIDE 006 (HB0401) | 2 301 грн. |
Змішувач для ванни Haiba XIDE 006 (HB0401) | 2 301 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Xide 006 (Hb0401) | 2 301 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →