Змішувач Haiba Xide 555-15 HB0404
Haiba Xide 555-15 HB0404 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Xide 555-15 HB0404
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA XIDE 555 хром латунь HB0404 | 894 грн. |
Змішувач для кухні Haiba XIDE 555 HB0404 | 894 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba XIDE 555 (излив 15 см) (HB0404) | 894 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Xide 555 (Вилив 15 См) (Hb0404) | 894 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA XIDE 555 (15 см) (HB0404) | 894 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →