Змішувач MIXXUS Premium Donna 777 MI0585
Фото 3 |
MIXXUS Premium Donna 777 MI0585 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Donna 777 MI0585
Усі ціни 14 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS PREMIUM DONNA 777 хром латунь MI058 | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM DONNA 777 MI0585 | 1 248 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM DONNA 777 (MI0585) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Donna 777 (MI0585) | 1 248 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Premium Donna 777 (MI0585) | 1 248 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →