Ручна лійка Hansgrohe Croma Select S 26804400
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S 26804400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26804400
Усі ціни 16 →Душова лійка Hansgrohe Croma Select S хром / білий 26804400 | 2 127 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma Select S (26804400) 26804400 | 2 097 грн. |
Душова насадка однорежимна HANSGROHE CROMA SELECT S 110мм хром пластик 268 | 2 127 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma Select S 1jet (26804400) 26804400 | 2 127 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe CROMA Select S ручний душ білий - 26804400 | 1 837 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26804400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →