Душова система Hansgrohe Croma 27224000
Hansgrohe Croma 27224000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 27224000
Усі ціни 14 →Душова система Croma 220мм Showerpipe Reno 400мм 27224000 | 30 311 грн. |
Душова система з поворотним тримачем 400 мм Hansgrohe Croma 220 Showerpipe | 29 862 грн. |
Душова система без змішувача HANSGROHE Croma 220 Showerpipe Reno 220мм лат | 30 311 грн. |
Душова система HANSGROHE Showerpipe Reno 220 (27224000) 27224000 | 30 311 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma 220 1jet Showerpipe (27224000) 27224000 | 30 311 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 27224000:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →