Душова система Kludi Fizz 670910500
Фото 3 |
Kludi Fizz 670910500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 670910500
Усі ціни 7 →Душова система Kludi Dual Shower System 6709105-00 | 26 204 грн. |
Kludi Kludi Dual Shower System FIZZ - 670910500 | 18 779 грн. |
Душова система KLUDI FIZZ DUAL SHOWER SYSYTEM без смесителя, с верхним и р | 25 580 грн. |
Душевая система Kludi Dual Shower System 6709105-00 | 26 204 грн. |
Душевая система Kludi Fizz 6709105-00 | 26 204 грн. |
Душевая система Kludi Dual Shower System 6709105-00 | 18 985 грн. |
Душова система без змішувача KLUDI FIZZ DUAL SHOWER SYSTEM 670910500 | 27 140 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 670910500:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →