Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26693400
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26693400 |
|
Перемикання типів струменя з допомогою обертового душового диска. З боку душа має упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Різьбове з'єднання: G 1/2". Хромоване настінне кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta Vario EcoSmart 26693400
Душовий гарнітур HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART 1.25 М 26693400 | 2 082 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART 1.25 М 26693400 | 2 192 грн. |
Душовий набір HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART / 125см / білий / хром (26 | 2 082 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР С НАСТЕННЫМ ДЕРЖАТЕЛЕМ HANSGROHE CROMETTA VARIO ECOSMART | 2 082 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →