Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 73822000
Фото 5 |
Hansgrohe Metris Select M71 73822000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Включення і виключення води кнопкою Select на виливі.
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 50 см.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select M71 73822000
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні 240 Hansgrohe Metris Select M71 2jet (колір - сталь), з | 28 176 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris Select M71 (7382200 | 25 865 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 240 із висувною лійкою 7382 | 25 865 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select 240 2jet з витяжним душем, хром | 25 865 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select 240 2jet (колір - хром), з витя | 25 865 грн. |
Змішувач для кухні 240 Hansgrohe Metris Select M71 2jet (колір - хром), з | 21 660 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select 240 2jet з витяжним душем, стал | 33 647 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →