Змішувач Hansgrohe Novus 71044000
Фото 4 |
Hansgrohe Novus 71044000 |
|
Змішувач з шумопоглотителем.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71044000
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Novus (колір - хром), з ручним душем 7104 | 15 152 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Novus (71044000) 71044000 | 9 111 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Novus з душевою лійкою хром 71044000 | 15 152 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Novus (71044000) | 15 152 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Novus (колір - хром), з ручним душем (710 | 15 152 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →