Душовий набір Hansgrohe Raindance Select E 27027000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select E 27027000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 27027000
Усі ціни 8 →Душова система з термостатом Hansgrohe Shower Tablet Select хром 27027400 | 21 108 грн. |
HANSGROHE ДУШОВА ПАНЕЛЬ БІЛИЙ ХРОМ 27027400 | 20 703 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Shower Tablet Select с термостатом, душевой стойко | 21 108 грн. |
Душовий набір з термостатом для душу Hansgrohe ShowerTablet Select 300 біл | 21 108 грн. |
Hansgrohe howerTablet Select 27027000 | 21 108 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →