Душовий набір Hansgrohe Croma Select S Vario 27014400
Фото 4 |
Hansgrohe Croma Select S Vario 27014400 |
|
Тип струменя можна переключити за допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Тримач ручного душу регулюється на 90°
З боку душа є завзятий підшипник, що запобігає перекручуванню душового шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S Vario 27014400
HANSGROHE душові набори CROMA SELECT S VARIO COMBI 0,90 М 27014400 | 16 597 грн. |
Душовий набір з термостатом HANSGROHE Croma Select S Vario 27014400 | 16 350 грн. |
Душовий комплект HANSGROHE CROMA SELECT S VARIO / термостат ECOSTAT COMFOR | 16 597 грн. |
ДУШЕВОЙ НАБОР HANSGROHE CROMA SELECT S VARIO COMBI 0,90 М 27014400 | 16 597 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 27014400 | 10 668 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →