Душовий набір Hansgrohe Pulsify Select S 105 24260000
Фото 5 |
Hansgrohe Pulsify Select S 105 24260000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Запобіжний обмежувач температури при 40 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select S 105 24260000
Душова система з термостатом Hansgrohe Pulsify 105 3jet Relaxation (колір | 23 814 грн. |
Душовий набір HANSGROHE PULSIFY SELECT 105 3jet RELAXATION / хром (2426000 | 24 172 грн. |
Hansgrohe Pulsify Select System prysznicowy 105 3jet Relaxation chrom 2426 | 15 560 грн. |
Hansgrohe Pulsify Select System prysznicowy 105 3jet Relaxation chrom 2426 | 15 949 грн. |
Hansgrohe Pulsify Select System prysznicowy 105 3jet Relaxation chrom 2426 | 16 338 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →