Монітор Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 "
Відео 1Фото 13 |
Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 "
24 "27 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 "
Монітор iiyama G-Master GB2466HSU Red Eagle Curved (GB2466HSUB1) | 8 774 грн. |
IIYAMA GB2466HSU-B1 | 7 165 грн. |
iiyama G-Master GB2466HSU Red Eagle Curved (GB2466HSUB1) | 8 988 грн. |
HDR, 10-bit ,165Hz, ful hd, 1ms, AMD FreeSync Premium. Вбудовані динаміки погані але є. Олег Андрейко: користуюся Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Iiyama G-Master GB2466HSU-B1
Ціни на Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 " | від 7 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 " | від 7 702 грн. | 46 пропозицій |