Процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM (CM8071504820609)
Відео 15Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM
Процесор Intel i9-14900 2.0GHz Tray (CM8071504820609) | 29 930 грн. |
Intel i9-14900 2.0GHz Tray (CM8071504820609) | 29 200 грн. |
Intel i9-14900 2.0GHz Tray (CM8071504820609) | 29 930 грн. |
Intel i9-14900 2.0GHz Tray (CM8071504820609) | 30 660 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | від 22 172 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | від 29 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | від 20 999 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | від 22 680 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | від 20 999 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | від 28 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | від 31 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | від 27 699 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | від 27 699 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900T OEM | від 31 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →