Процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX
Відео 15Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX |
|
Можливість досягати частоти 6 ГГц забезпечується технологією Thermal Velocity Boost, яка раніше використовувалася в спеціальному варіанті Core i9-13900KS.
Частоти P-core max підвищені на 200 Гц до 5.6 ГГц, а також на 100 МГц для E-core max. Базові частоти для P-core та E-core підвищені на 200 МГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX
Усі ціни 45 →Intel Core i9-14900KF 3.2(6.0)GHz 36MB s1700 Box (BX8071514900KF) BX807151 | 25 999 грн. |
Процесор INTEL Core i9-14900KF (24C(8P+16E), up 6.0GHz, 36MB, LGA1700) BOX | 25 999 грн. |
Процесор Intel Core i9-14900KF (BX8071514900KF) | 21 949 грн. |
Intel Core i9 14900KF (BX8071514900KF) | 21 499 грн. |
Intel Core i9 14900KF (BX8071514900KF) | 21 345 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | від 22 172 грн. | 39 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | від 29 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | від 20 999 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | від 22 680 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | від 20 999 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | від 28 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | від 31 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | від 27 699 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | від 27 699 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900T OEM | від 31 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →