Процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX
Відео 15Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX
Усі ціни 60 →Intel Core i9-14900F 2.0(5.8)GHz 36MB s1700 Box (BX8071514900F) BX80715149 | 24 899 грн. |
Процесор INTEL Core i9-14900F 24C(8P+16E) up 5.8GHz 36MB LGA1700 BOX (BX80 | 24 999 грн. |
Процесор Intel Core i9 14900F 2.0GHz (36MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S170 | 23 544 грн. |
Процесор Intel Core i9-14900F 24C/32T 2.0GHz 36Mb LGA1700 65W graphics Box | 25 343 грн. |
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F) | 24 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | від 20 190 грн. | 54 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | від 29 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | від 20 999 грн. | 61 пропозиція | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | від 22 630 грн. | 48 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | від 21 424 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | від 28 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | від 31 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | від 27 699 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | від 27 699 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900T OEM | від 31 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →