Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX
Усі ціни 32 →Процесор Intel Core i5-10600K (BX8070110600K) | 5 872 грн. |
Intel Core i5 10600K (BX8070110600K) | 7 223 грн. |
Intel Core i5 10600K (BX8070110600K) | 7 205 грн. |
Процессор Intel Core i5 (lga1200) i5-10600K, Box, 6x4,1 GHz (Turbo Boost 4 | 7 636 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600K (BX8070110600K) Core i5-10600K (BX8070110600 | 6 320 грн. |
1 1 2 12 |
Відмінний процесор за власний кошт. З легкістю справляється з сучасними завданнями та іграми Ціна
Продуктивність Можливість розгону Процесор ніколи не завантажений на всі 100% навіть у дуже складних програмах та іграх Відмінно працює з будь-якою оперативною пам'яттю Добре підійде для ігор Досить на багато років Для розгону потрібна материнська плата на Z чипсеті Влад Глуський: користуюся Intel i5-10600K BOX кілька місяців |
Бравши на заміну зламаному i5 10400f в артлайні, кулер не міняв, так і залишився: aardwolf performa 9x.
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів. Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
А це точно не Core i7?
Тож, що у нас? Ага, 6 ядер з включеним Hyper-threading (тобто ядер як би 12), турбо-буст до 4.8 ГГц і результат у Geekbench 4 майже у 30 000 папуг. І за все це просять трохи менше ніж 300 доларів. Слухайте, а ми справді зараз говоримо про Core i5? А то виходячи з технічних характеристик це повинен бути досить дорогий Core i7. Принаймні, саме так було б ще декілька років тому. Але запекла війна з AMD призвела до того, що Intel втратив статус короля процесорів і тепер намагається наздогнати конкурента, підкуповуючи клієнтів саме низькими цінами, а не новими розробками.
Багатопотоковість і розблокований множник
Втім, як кінцеві споживачі, ми тільки задоволені, адже в порівнянні з попередником Core i5-9600K, новинка здається величезним кроком вперед. Новий 6-ядерник отримав підтримку технології Hyper-Threading і завдяки цьому наростив продуктивність майже на чверть, лише трішки не дотягнувши до рівня Core i7-9700K. Втім, і на момент виходу, і зараз, коли пишеться ця стаття, прямим конкурентом Core i5-10600K є великий і жахливий Ryzen 5 3600, який царює в середньому ціновому сегменті.
Гідний суперник для Ryzen 5 3600
На початок 2021 року за обидва процесори просять близько $300, обидва комплектуються штатним охолодженням і в обох розблокований множник для розгону. Core i5 також оснащений вбудованим відеоядром, що і пояснює майже 20-доларову різницю в ціні. Якщо ви стежили за протистоянням AMD і Intel останніх років, то результати тестів навряд чи стануть для вас сюрпризом: Ryzen 5 3600 має невелику перевагу у багатьох ресурсних завданнях, але при цьому трішки програє 6-ядерному Intel, щойно справа доходить до ігор. Тому однозначно рекомендувати «беріть ось це» ми не можемо.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 835 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 773 грн. | 49 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 68 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 836 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 5 804 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 837 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 8 949 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 603 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 4 842 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 367 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 840 грн. | 16 пропозицій |