Процесор Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 BOX
Відео 14Фото 2 |
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 BOX |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра, не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 BOX
Усі ціни 40 →Процесор Intel Core i7-12700 (BX8071512700) | 13 855 грн. |
Intel Core i7-12700 2.1(4.9)GHz 25MB s1700 Box (BX8071512700) BX8071512700 | 12 499 грн. |
ЦПУ Intel Core i7-12700 12C/20T 3.6GHz 25Mb LGA1700 65W Box BX8071512700 | 12 442 грн. |
Intel Core i7-12700 (BX8071512700) | 13 293 грн. |
INTEL Core i7-12700 12C/20T 3.6GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) | 12 398 грн. |
ще 20 пропозицій
Найпотужніший відсоток Крутий Немає AmuN-Ra K: користуюся Intel i7-12700KF OEM кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
6 квітня 2022, 22:00
Объясните пожалуйста в чем прикол ОЗУ #
Объясните пожалуйста в чем прикол, у этого проца в характеристиках написано максимальная частота по ОЗУ 3200 мгц, а плашки то есть выше этого показателя и я знаю некоторых которые ставят выше 3400 , 3666, но по характеристикам то максимально 3200 в чем прикол ставить выше если пишет определенную максималку ?
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Alder Lake
Ціни на Intel Core i7 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 BOX | від 11 489 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700 OEM | від 11 545 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700F BOX | від 10 493 грн. | 55 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700F OEM | від 10 666 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700K BOX | від 11 191 грн. | 48 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF BOX | від 10 199 грн. | 60 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700KF OEM | від 12 854 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700K OEM | від 13 929 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i7 Alder Lake i7-12700T OEM | від 21 190 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →