Процесор Intel Xeon Gold Refresh 5218R OEM (CD8069504446300)
7 786 грн. Купити! Intel Xeon Gold 5218R (CD8069504446300) CD8069504446300 S RGZ7Luckylink.kiev.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Intel Xeon Gold Refresh 5218R OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon Gold Refresh
Ціни на Intel Xeon Gold Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold Refresh 5218R OEM | від 7 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 5220R BOX | від 125 241 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6242R OEM | від 161 603 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6246R OEM | від 106 760 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо