Сковорідка KORKMAZ Granita A1266 28 см
Фото 3 |
KORKMAZ Granita A1266 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Granita A1266 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода з кришкою Korkmaz Granita Alu 28х5.5 см 3 л (A1266-1) | 2 491 грн. |
Сковорода с крышкой Korkmaz Granita Alu 28х5.5 см 3 л (A1266-1) | 2 491 грн. |
Сковорода із кришкою Korkmaz Granita Alu. 28*5,5см/3л кругла (A1266-1) | 2 622 грн. |
Сковорода Korkmaz Granita 28х5.5 см (A1266) | 2 018 грн. |
Сковорода Korkmaz Granita 28х5.5 cм (A1266) | 2 018 грн. |
Сковорода Korkmaz Granita 28х5, 5 cm кругла (A1266) | 2 124 грн. |
Модификації KORKMAZ Granita A1266
Ціни на KORKMAZ Granita A1266 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Granita A1265 26 см | від 1 863 грн. | 3 пропозиції | ||
KORKMAZ Granita A1266 28 см | від 2 018 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →