Каструля KORKMAZ Astra A1894
KORKMAZ Astra A1894 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Astra A1894
Усі ціни 6 →Каструля Korkmaz Astra 2.5 л 18 см | 1 425 грн. |
Кастрюля Korkmaz Astra 2.5 л 18 см | 1 425 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ASTRA 18*10 см 2,5 л (A1894) | 1 505 грн. |
Каструля Korkmaz Astra 2,5 л 18 см (A1894) | 1 499 грн. |
Каструля Korkmaz Astra 2,5л d18 см h10 см нержавіюча сталь (1894A) | 1 500 грн. |
Кастрюля Korkmaz ASTRA 18*10 см 2,5 л (A1894) | 1 505 грн. |
Модификації KORKMAZ Astra A1894
Ціни на KORKMAZ Astra A1894 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Astra A1901 | від 870 грн. | 10 пропозицій | ||
KORKMAZ Astra A1894 | від 1 425 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Astra A1902 | від 1 662 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ Astra A1903 | від 1 693 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →