Каструля KORKMAZ Astra A1907
KORKMAZ Astra A1907 3.6 л5.3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Astra A1907
Каструля Каструля Korkmaz Astra А1907 (26 см, 5.3 л) | 1 817 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Astra А1907 (26 см, 5.3 л) | 1 772 грн. |
Кастрюля Korkmaz Astra с крышкой 5,3 л A1907 | 2 370 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ASTRA 26*10 см 5,3 л (A1907) | 2 370 грн. |
Модификації KORKMAZ Astra A1907
Ціни на KORKMAZ Astra A1907 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Astra A1904 | від 1 489 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Astra A1907 | від 1 772 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →