Сковорідка Krauff 25-45-148 24 см
Фото 4 |
Krauff 25-45-148 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauff 25-45-148
Ціни на Krauff 25-45-148 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-148 24 см | від 389 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauff 25-45-149 26 см | від 439 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauff 25-45-150 28 см | від 429 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →