Умивальник Laufen Pro S 810967 700 мм
Фото 10 |
Laufen Pro S 810967 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 810967 700 мм
Усі ціни 14 →Раковина підвісна 70 х 46,5 см Laufen Pro S H8109670001041 | 9 240 грн. |
Умивальник підвісний LAUFEN Pro S H8109670001041 700x465x175мм прямокутний | 12 111 грн. |
Раковина Laufen PRO S 700х465 мм (H8109670001041) H8109670001041 | 12 111 грн. |
Раковина підвісна Laufen Pro S білий (H8109670001041) H8109670001041 | 11 054 грн. |
Раковина Laufen Pro S 810967 (H8109670001041) | 11 645 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Laufen Pro S 810967
Ціни на Laufen Pro S 810967 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 810962 550 мм | від 4 527 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Pro S 810963 600 мм | від 4 322 грн. | 8 пропозицій | ||
Laufen Pro S 810964 650 мм | від 5 259 грн. | 9 пропозицій | ||
Laufen Pro S 810967 700 мм | від 9 240 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →