Умивальник Laufen Sonar H8123480001121 1000 мм
Фото 7 |
Laufen Sonar H8123480001121 1000 мм1000 мм |
|
SaphirKeramik - керамічний матеріал, який має велику твердість завдяки суміші з корундом (безбарвним мінералом, що входить до складу сапфірів). Це надає міцності на вигин, рівну міцності сталі. Однак він може бути тонким, як пластина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Sonar H8123480001121 1000 мм
Усі ціни 9 →Laufen Sonar 100x37 H8123480001121 | 21 760 грн. |
Laufen Sonar 100x37 H8123480001121 | 22 304 грн. |
Laufen Sonar 100x37 H8123480001121 | 22 848 грн. |
Laufen Sonar Lcc 100x37Cm H8123484001121 | 63 960 грн. |
Laufen Solar 100X37Cm Biała Mat (H8123487571121) | 76 120 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Laufen Sonar H8123480001121
Ціни на Laufen Sonar H8123480001121 |
---|---|---|---|---|
Laufen Sonar H8123490001121 1000 мм | від 90 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Laufen Sonar H8123480001121 1000 мм | від 21 760 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →