Умивальник Laufen Sonar H8123490001121 1000 мм
Фото 8 |
Laufen Sonar H8123490001121 1000 мм1000 мм |
|
SaphirKeramik - керамічний матеріал має велику твердість завдяки суміші з корундом (безбарвним мінералом, що входить до складу сапфірів). Це надає міцності на вигин, рівну міцності сталі. Однак він може бути тонким, як пластина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Sonar H8123490001121 1000 мм
Усі ціни 9 →Laufen Sonar Lcc 100x37Cm H8123494001121 | 93 120 грн. |
Laufen Sonar Lcc 100x37Cm H8123494001121 | 95 448 грн. |
Laufen Sonar Lcc 100x37Cm H8123494001121 | 97 776 грн. |
Laufen Sonar 100cm H8123490001121 | 90 080 грн. |
Laufen Solar 100X37Cm Biała Mat (H8123497571121) | 112 600 грн. |
ще 4 пропозиції
SaphirKeramik - керамічний матеріал має велику твердість завдяки суміші з корундом (безбарвним мінералом, що входить до складу сапфірів). Це надає міцності на вигин, рівну міцності сталі. Тим не менш, він може бути тонким, як пластина.
Модификації Laufen Sonar H8123490001121
Ціни на Laufen Sonar H8123490001121 |
---|---|---|---|---|
Laufen Sonar H8123490001121 1000 мм | від 90 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Laufen Sonar H8123480001121 1000 мм | від 21 760 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →