Велоліхтар Lezyne E-Bike Power STVZO Pro E115 Switch
Фото 4 |
Lezyne E-Bike Power STVZO Pro E115 Switch |
|
Сумісність з електровелосипедами. Можливість підключення до батарей Bosch, Shimano і Yamaha.
Без акумулятора. Для підключення до батареї електровелосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne E-Bike Power STVZO Pro E115 Switch
Переднє світло Lezyne EBIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH (чорний) 4710582 5 | 3 312 грн. |
Фара Lezyne E-BIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH (310 lumen) 4710582 542633 | 3 312 грн. |
Переднє світло для електровелосипеда Lezyne EBIKE POWER STVZO PRO E115 SWI | 3 312 грн. |
Переднє світло Lezyne EBIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH (чорний) 4710582 5 | 3 312 грн. |
Велофара для електровелосипедів Lezyne EBIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH Ч | 3 478 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →