Велоліхтар Lezyne Micro Pro 1000+ Front
Фото 8 |
Lezyne Micro Pro 1000+ Front |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Micro Pro 1000+ Front
Переднє світло Lezyne MICRO PRO 1000+ FRONT (Чорний матовий 1000 люменів Y | 3 200 грн. |
Переднє світло Lezyne MICRO PRO 1000+ FRONT чорний матовий 1000 люменів Y1 | 3 200 грн. |
Переднє світло Lezyne MICRO PRO 1000+ FRONT (Чорний матовий 1000 люменів Y | 3 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →