Сковорідка Maestro Classic MR1216-28 28 см
Фото 4 |
Maestro Classic MR1216-28 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1216-28 28 см
Усі ціни 21 →Сотейник Maestro 28 см (MR1216-28) | 1 094 грн. |
Сотейник Maestro 28 см (MR1216-28) | 1 077 грн. |
Сотейник Maestro Marble 28см (1216-28-MR) | 1 090 грн. |
Maestro 1216-28-MR | 1 053 грн. |
Maestro MR-1216-28 | 1 334 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1216-28
Ціни на Maestro Classic MR1216-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1216-24 24 см | від 781 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1216-28 28 см | від 1 045 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →