Сковорідка Maestro Classic MR4920 20 см
Відео 1Фото 6 |
Maestro Classic MR4920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR4920 20 см
Усі ціни 26 →Maestro 20 см (MR-4920) | 641 грн. |
Maestro 20 см (MR-4920) | 629 грн. |
Сковорода с крышкой Maestro 20 см 4920-MR | 689 грн. |
Maestro 4920-MR | 648 грн. |
Maestro MR-4920 | 874 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maestro Classic MR4920
Ціни на Maestro Classic MR4920 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4920 20 см | від 629 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Classic MR4924 24 см | від 690 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Classic MR4926 26 см | від 808 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR4928 28 см | від 835 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →