Каструля Maestro Classic MR3517-24
Фото 6 |
Maestro Classic MR3517-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3517-24
Каструля нержавіюча Maestro - 240 мм х 18 л MR-3517-24 (000017768) | 1 553 грн. |
Каструля нержавіюча Maestro - 240 мм х 18 л MR-3517-24 1 шт. | 1 431 грн. |
Каструля нержавіюча Maestro 240 мм х 18 л MR-3517-24 (MR-3517-18) | 1 348 грн. |
Модификації Maestro Classic MR3517-24
Ціни на Maestro Classic MR3517-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3517-24 | від 1 348 грн. | 4 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-14 | від 1 053 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-16 | від 1 044 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3517-18 | від 1 103 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →