Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W 225/55 R19 99 W 225/55 R19 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W
Шини Maxxis AP-3 Premitra All Season 225/55 ZR19 103W XL | 7 246 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 Suv 225/55 R19 103W 42309820 | 5 831 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 Suv 225/55 R19 103W | 6 235 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 99W | від 11 479 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/55 R19 103W | від 5 831 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →