Велосипед Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L (A62211A 02082)
Фото 4 |
Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L
Merida Big.Nine 20-2Х 29 2023 (L, зелений) A62211A 02082 | 27 440 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 20-2X (2023) matt green L (19) 177-190 см A6 | 27 440 грн. |
Модификації Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L
Ціни на Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame L | від 27 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame S | від 27 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 20-2x 2023 frame XXL | від 27 440 грн. | 2 пропозиції |