Циркулярна пила Metabo KS 85 FS 601085500
Відео 4Фото 12 |
Metabo KS 85 FS 601085500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KS 85 FS 601085500
Дискова пила Metabo KS 85 FS (601085500) | 13 002 грн. |
Дискова пила Metabo KS 85 FS в кейсі 601085500 | 13 003 грн. |
Дискова пила Metabo KS 85 FS в пластиковому кофрі 601085500 | 13 003 грн. |
Metabo Ks 88 Fs W Walizce Metaloc 601085500 | 16 320 грн. |
Metabo Ks 88 Fs W Walizce Metaloc 601085500 | 16 728 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KS 85 FS 601085500
Ціни на Metabo KS 85 FS 601085500 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 85 FS 601085000 | від 8 767 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo KS 85 FS 601085500 | від 13 002 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo Set KS 85 FS 691149000 | від 13 870 грн. | 5 пропозицій |