Болгарка Metabo W 9-125 600376010
Відео 1Фото 7 |
Metabo W 9-125 600376010 |
|
Модель 600376010 без захисту від випадкового вмикання, а в моделі 600376000 є захист від випадкового вмикання
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 9-125 600376010
Усі ціни 15 →Болгарка Metabo W 9-125 (600376010) | 5 014 грн. |
Болгарка Metabo W 9-125 600376010 | 5 015 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 600376010 | 5 015 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 600376010 | 5 279 грн. |
Болгарка Metabo W 9-125 600376010 | 5 278 грн. |
ще 10 пропозицій
0 2 1 2 |
Нормальна машинка якщо не ґвалтувати, що ще для роботяги треба, головне працювати рукою що тримає машину не в рукавичках, так температуру відчуваєш і диски ставити за правилами допуска. Таку модель потрібно робити барвистішою, коштує не дорого, а діл робить багато на мільйон щойно купив(ла) Metabo W 9-125 600376010 рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Metabo W 9-125 600376010
Ціни на Metabo W 9-125 600376010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-125 600376010 | від 4 892 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo W 9-125 600376000 | від 5 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 9-125 600376500 | від 3 555 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →