Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini
Усі ціни 14 →Michelin Pilot Alpin 5 SUV 265/50 R19 110H XL ZP * | 9 165 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 265/50 R19 110H XL ZP * | 10 010 грн. |
Зимние шины Michelin Pilot Alpin 5 SUV 265/50 R19 110H Run Flat ZP * 10012 | 9 213 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 265/50 R19 110H XL ZP * | 9 222 грн. |
Шины Michelin Pilot Alpin 5 SUV 265/50 R19 110H Run Flat ZP * | 9 520 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H | від 8 824 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat | від 8 697 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110H Run Flat BMW/Mini | від 8 850 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 265/50 R19 110V | від 8 011 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →