Кондиціонер Midea Forest AF-24N1D0 70 м²
Фото 5 |
Midea Forest AF-24N1D0 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Forest AF-24N1D0
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Forest AF-24N1D0 70 м²
Усі ціни 16 →Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF-24N1D0-I/AF-24N1D0-O AF-24N1D0-I / | 39 465 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-24N1D0-I/AF-24N1D0-O | 41 625 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF-24N1D0-I/AF-24N1D0-O | 39 455 грн. |
Midea Forest DC AF-24N1D0-I/AF-24N1D0-O(панель AF11) | 39 465 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-24N1D0-I/AF-24N1D0-O | 34 500 грн. |
ще 11 пропозицій
Якщо ви, у пошуках кондиціонера для великого приміщення, то це вам однозначно підійде. Його потужності вистачить, щоб самотужки охолодити, до 70 квадратних метрів. Ми таке взяли для кафе і залишилися дуже задоволені. Мені, як підприємцю, було важливо взяти прилад, який не ламатиметься і тягтиме багато енергії, більше, ніж кухня. Гарний, практично безшумний, швидко охолоджує приміщення. Реально, запускаю функцію турбо і за півгодини до відкриття, і до першого гостя вже буде ідеальна температура. Нема відчуття сифона чи протягу - один стіл, стоїть прямо під кондиціонером і ми не переживаємо, саджаємо туди, навіть із дітьми відвідувачів, ніхто не скаржиться, що йому дме. потужний, безшумний, функція турбо немає Helena Polyarna : користуюся Midea Forest AF-24N1D0 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Midea Forest AF-24N1D0
Ціни на Midea Forest AF-24N1D0 |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF-07N1C2 20 м² | від 13 850 грн. | 18 пропозицій | ||
Midea Forest AF-09N1C2 26 м² | від 14 700 грн. | 19 пропозицій | ||
Midea Forest AF-12N1C2 35 м² | від 15 500 грн. | 21 пропозиція | ||
Midea Forest AF-18N1C0 50 м² | від 26 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF-24N1D0 70 м² | від 34 500 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →