Кондиціонер Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O 53 м²
Фото 9 |
Побутовий настінний кондиціонер з бюджетної лінійки кліматичного обладнання Forest, представлений на ринку в 2021 році. Це середньорівнева модель в сімействі, яка може послужити хорошим вибором для розгортання системи кондиціонування повітря в приміщеннях квадратурою до 53 м2. Midea Forest AF6-18n1c0-I/AF6 — 18n1c0-O-це універсальна інверторна спліт-система, яка може швидко охолодити або обігріти обслуговувану площу, а також забезпечує осушення повітряних мас і/або провітрювання приміщення без зміни температури.
При цьому в системі фільтрації передбачений надійний дезодоруючий (вугільний) фільтр, який додатково забезпечує усунення неприємних запахів. Пристрій може використовуватися для обігріву навіть при заморозках до -15 °C. У плані програмних функцій варто виділити режим комфортного сну, інтелектуальну систему управління автоматичної роботи пристрою, а також 24-годинний таймер включення/вимикання. Пульт ДУ озброєний температурним датчиком Follow Me, але крім цього передбачена також можливість установки модуля Wi-Fi (купується окремо) для управління роботою системи зі смартфона.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O 53 м²
Усі ціни 32 →Midea Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O | 32 065 грн. |
Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF6-18N1C2-I/AF6-18N1C2-O (панель AF6 | 32 560 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O | 24 890 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O(панель AF6) | 42 450 грн. |
Кондиціонер Midea AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O Forest | 31 999 грн. |
Модификації Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O
Ціни на Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF6-07N1C2-I/AF6-07N1C2-O 22 м² | від 13 690 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O 27 м² | від 13 920 грн. | 46 пропозицій | ||
Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 32 м² | від 14 900 грн. | 34 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O 53 м² | від 24 850 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O 70 м² | від 30 160 грн. | 25 пропозицій |