Кондиціонер Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O 70 м²
Фото 9 |
Старша, найбільш потужна і просунута модифікація кондиціонера з в цілому бюджетної лінійки побутового класу Forest від популярної компанії Midea. Висока продуктивність-ключова особливість цієї моделі, оскільки пристрій можна використовувати для обслуговування приміщень площею аж до 70 м2. Така спліт-система може послужити хорошим вибором не тільки для домашньої експлуатації, але і для офісної або оснащення комерційних підприємств.
Кондиціонер Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O має надійним інверторним компресором виробництва Toshiba, а за його «жилах» тече екологічний та озонобезпечних фреон R410А. Може використовуватися для обігріву приміщення при заморозках до -15 °C. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає його від впливів агресивного зовнішнього середовища. Технологія Active Clean забезпечує очищення пристрою від пилу, цвілі і жиру, які можуть викликати запах, виникнення і розвиток колоній мікроорганізмів. У режим Silence пристрій знижує обороти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому загальний рівень шуму кондиціонера падає до 34 дБ. Система фільтрації включає вугільний фільтр. Техніка комплектується зручним пультом ДУ з датчиком температури, але також передбачена можливість підключення модуля Wi-Fi для управління роботою системи зі смартфона.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O 70 м²
Усі ціни 25 →Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O (панель AF6 | 41 625 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O | 41 625 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O (панель AF6) | 39 465 грн. |
Кондиціонер Midea AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O Forest | 41 599 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O | 41 625 грн. |
Модификації Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O
Ціни на Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF6-07N1C2-I/AF6-07N1C2-O 22 м² | від 13 680 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O 27 м² | від 14 450 грн. | 46 пропозицій | ||
Midea Forest AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O 32 м² | від 15 450 грн. | 34 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-18N1C0-I/AF6-18N1C0-O 53 м² | від 26 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF6-24N1C0-I/AF6-24N1C0-O 70 м² | від 33 000 грн. | 25 пропозицій |