Витяжка Minola HBI 5827 I 1200 LED нержавіюча сталь
Фото 9 |
Minola HBI 5827 I 1200 LED нержавіюча сталь 2022 рікпотужна нержавіюча сталь слонова кістка |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5827 I 1200 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →Minola HBI 5827 I 1200 LED | 4 499 грн. |
Minola Minola HBI 5827 I 1200 LED 5902767907323 | 4 499 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5827 I 1200 LED | 4 499 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 5827 I 1200 Led | 4 300 грн. |
MINOLA HBI 5827 I 1200 LED | 4 799 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Minola HBI 5827 I 1200 LED
Ціни на Minola HBI 5827 I 1200 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5827 I 1200 LED нержавіюча сталь | від 4 099 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HBI 5827 IV 1200 LED слонова кістка | від 4 455 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →