Умивальник Miraggio Della 1200 L 0000911 1200 мм
Фото 10 |
Miraggio Della 1200 L 0000911 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Della 1200 L 0000911 1200 мм
Усі ціни 23 →Умивальник Miraggio Della 1200 L, білий 60220241408 | 7 324 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник DELLA 1200 L MIRASOFT | 11 792 грн. |
Умивальник MIRAGGIO DELLA 1200 L | 7 324 грн. |
Умывальник DELLA 1200 L MIRASOFT Miraggio 120x45,1 miraggio-0001076 | 11 792 грн. |
Умивальник Miraggio DELLA 1200 R MIRASOFT (0001076) mi-0001076 | 11 792 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →