Змішувач MIXXUS Premium Donna 006 MI0583
MIXXUS Premium Donna 006 MI0583 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Donna 006 MI0583
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS PREMIUM DONNA 0 | 2 262 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS PREMIUM DONNA 006 (MI0583) | 2 262 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Premium Donna 006 (MI0583) | 2 262 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM DONNA 006 (MI0583) | 2 262 грн. |
Змішувач Для Ванни Mixxus Premium Donna 006 (Mi0583) | 2 262 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →